Dołącz do nas!

Pasja, praca, zabawa. Szukamy wolontariuszy, dołącz do nas. 

Tegoroczny program jest niezwykle bogaty zarówno muzycznie jak i w kontekście sztuk wizualnych czy teatru. Praca przy festiwalu daje wgląd w kulisy organizacji tak dużego przedsięwzięcia, okazję do wypróbowania swoich sił w sektorze kultury, możliwość współpracy z szerokim gronem artystów, sprawdzenia siebie w roli organizatora, osoby odpowiedzialnej za promocję, w kontaktach z artystami i profesjonalistami.

Zadania dla Wolontariuszek/y:

- prowadzenie punktów informacyjnych na terenie miasta
- przygotowanie relacji fotograficznej z wydarzeń festiwalowych
- współprowadzenie kont na portalach społecznościowych
- produkowanie i kolportaż materiałów promocyjnych
- asystowanie artystom robiącym murale
- opieka nad widzami oraz gośćmi festiwalowymi
- obsługa techniczna
- logistyka


Szukamy Wolontariuszek/y w każdym wieku, pasjonujących się sztuką i kulturą, pełnych energii i gotowych do działania, dyspozycyjnych i odpowiedzialnych, otwartych na dialog i pełnych zrozumienia dla złożoności świata. Szukamy Wolontariuszek/y specjalistów w swoich dziedzinach - początkujących artystów, grafików, specjalistów PR. Szukamy także osób początkujących - gotowych na nowe wyzwania. Szczególnymi atutami będą znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym i pozwolenie na pracę na wysokościach.

Praca przy festiwalu zaczyna się w sierpniu, od 2 do 6 godzin dziennie, w czasie festiwalu (8-17 września od 4 do 8 godzin dziennie). Każdy wolontariusz objęty jest ubezpieczeniem OC i NNW.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie do 25 czerwca formularza rekrutacyjnego dostępnego pod adresem:
https://centrumdialogu.typeform.com/to/AGRegx

O wynikach rekrutacji powiadomimy mailowo do 10 lipca 2017 r.