Spotkania z Panią Muzyką, warsztaty muzyczne

Nigdy nie jest za wcześnie na twórcze wyrażanie siebie. Dla najmłodszych dzieci okazją do swobodnej zabawy z dźwiękami będą warsztaty Spotkania z Panią Muzyką prowadzone przez Ewę Kozioł 7 września w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. Podczas zajęć umuzykalniających inspiracją do eksperymentów z instrumentami i rekwizytami staną się melodie zaczerpnięte z kultur różnych grup etnicznych zamieszkujących Łódź dawniej i dziś. Nie braknie także nawiązań do polskich i żydowskich zabaw podwórkowych.

Ewa Kozioł jest altowiolistką i doświadczoną muzykoterapeutką, absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu. W latach 2009-2015 związana była z łódzkim zespołem Blisko Pola, a od 2017 współtworzy zespół Oir grający tradycyjną muzykę szkocką. Na co dzień pracuje w Warszawie i Łodzi, gdzie prowadzi autorskie zajęcia Spotkania z Panią Muzyką, czyli warsztaty muzyczno-muzykoterapeutyczne dla dzieci i dorosłych od 0 do 100 lat.

Warsztaty dla dwóch grup wiekowych: 0-2 lata oraz 3-5 lat. Dzieci uczestniczą w zajęciach razem z opiekunami. Czas trwania: 45 min.

7.09, g. 11.00 (0-2 lata) i 12.00 (3-5 lat) | Spotkania z Panią Muzyką, warsztaty muzyczne, wydarzenie niebiletowane, rezerwacje | Centrum Dialogu im. Marka Edelmana, ul. Wojska Polskiego 83 | Zapisy od 1 sierpnia.