KAMP! HOT DANCE PARTY

kampKev Fox, Kasia Lins, Hania Rani, Rosalie., Iza Trojanowska, Barbara Wrońska i Piotr Zioła – wszyscy na jednej scenie w ponadczasowych hitach z lat 80. i 90. W ramach wrześniowego Festiwalu Łódź Czterech Kultur zespół KAMP! przygotowuje HOT DANCE PARTY. Do współtworzenia tanecznego i bardzo elektronicznego projektu muzycy zaprosili znakomitych gości, z którymi na nowo zinterpretują generecyjne przeboje.

HOT DANCE PARTY odbędzie się w łódzkim Klubie Wytwórnia, 7 września, o g. 20.00. Będzie to niecodzienna muzyczna podróż w czasie do lat 80. i 90. – Mottem tegorocznej edycji festiwalu jest Współistnienie, więc my proponujemy współistnienie parkietowe i sięgamy do korzeni muzyki elektronicznej. Łączymy w projekcie klasyki, które przez lata determinowały rozwój muzyki elektronicznej, stając się jednocześnie mainstreamem, głęboko zakorzenionym w świadomości przeciętnego słuchacza i które nadal możemy usłyszeć we wszystkich polskich rozgłośniach zapowiada Tomasz Szpaderski z KAMP! i zdradza, że gospodarze koncertu przygotują własną wersję Das Model grupy Kraftwerk. Z legendarnym Can’t get enough  Depeche Mode zmierzy się Piotr Zioła, a Hania Rani z Move your body  Marshalla Jeffersona.

– Nie bez powodu to właśnie KAMP! zaprosiliśmy do stworzenia wydarzenia muzycznego otwierającego festiwal. Jest to przecież jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, a nam zależało na tym, żeby rozpocząć tegoroczną edycję propozycją, która gwarantuje i znakomity poziom muzyczny i świetną ponadpokoleniową zabawę – wyjaśnia Marcin Tercjak, kurator sekcji muzycznej Festiwalu Łódź Czterech Kultur

KAMP! już od wydanego w 2012 roku głośnego debiutu, zatytułowanego po prostu KAMP! utrzymuje uznanie krytyków oraz wiernej rzeszy fanów również na zachodnim rynku muzycznym. Dziś KAMP! ma już na koncie trzeci album – DARE, który spotykał się z entuzjastycznym przyjęciem prasy i cieszy się ogromną popularnością w serwisach streamingowych. 

KAMP! regularnie koncertuje za granicą na festiwalach i imprezach showcase'owych. Ma za sobą trasy w USA, Wielkiej Brytanii, Czechach i na Słowacji oraz występy na tak znaczących imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

Bilety w cenie 55 złotych można kupić w kasie Klubu Wytwórnia lub online.

7.09, g. 20.00  KAMP! HOT DANCE PARTY, koncert, wydarzenie biletowane | Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29 kup bilet >>>

Partner wydarzenia:

Rossmann  wytwornia     sowiero logo