Armatka dla Gali?

Festiwalowa premiera nominowana w plebiscycie Armatka Kultury. 

Jakie było najbardziej wystrzałowe wydarzenie w łódzkiej kulturze w 2018 roku? Przekonamy się pod koniec marca i mamy nadzieję, że będzie to wydarzenie festiwalowe. W plebiscycie Armatki Kultury łódzkiego „Kalejdoskopu” dostrzeżono naszą festiwalową premierę: „Gala 68. Wolność to luksus” w reżyserii Agnieszki Jakimiak, uzasadniając, że jest to brawurowa aktorsko, inteligentna i przewrotna (w sferze humoru i posługiwania się teatralnym nawiasem) rekonstrukcja gali Oscarów, pokazująca bez pudru mechanizmy władzy. 

GŁOSOWAĆ MOŻNA (KAŻDA OSOBA TYLKO 1 RAZ) DO 25 MARCA:

  • poprzez dodanie komentarza pod artykułem o Armatce w serwisie e-kalejdoskop.pl lub pod postem na facebookowym profilu Kalejdoskop Magazyn Kulturalny
  • mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UR) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46WE (ogólnie rozporządzenie o ochronie danych).
  • na kartkach pocztowych przesłanych na adres Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź.
    Organizatorzy proszą o krótkie uzasadnienie głosu - dla najciekawszych komentarzy przewidzieli nagrody. 
    Gala wręczenia nagrody odbędzie się 1 kwietnia o godz. 18 w ŁDK. Wstęp wolny!